Na podstawie biografi Anthoniego Robbinsa można by napisać doskonały film. Jego historia zaczyna się od tego, że zostaje wyrzucony z domu i tuła się po ulicach Los Angeles. Czy osoba z takim startem może zostać multimilionerem? Jak widać tak. Anthony Robbins to najpopularniejszy mówca, motywator na świecie.

Kilka słów o Anthonym Robbinsie

Kim dokładnie jest? Genialnym mówcą? A może couchem motywacji? Różnie można go nazwać, jedno jest pewne, motywuje miliony ludzi na świecie, a o jego czas zabiegają najwięksi biznesmeni świata. Słuchają go nie tylko osoby pozbawione pewności siebie, które nie potrafią nic osiągnąć, ale również bogaci i sławni, którzy można by rzec, osiągnęli wszystko. Anthony Robbins potrafi zmienić tok myślenia o 180 stopni każdego! Jego droga na szczyt zajęła mu trzydzieści lat, a w tym czasie udało mu się osiągnąć wynik miliarda dolarów łącznej sprzedaży brutto. Napisał pięć książek, które została wydana w czternastu językach. Jest autorem systemu rozwoju osobistego Personal Power, którego sprzedaż przekroczyła 40 milionów egzemplarzy. Jeżeli chcemy wzorować się na najlepszych, Anthony Robbins jest do tego doskonałym przykładem.

Kilka rad mistrza

Według porad Anthonego Robbinsa każdy może przejąć kontrolę nad własnym losem i osiągnąć swój wymarzony cel, w tym celu należy zmienić sposób myślenia o sobie. Mistrz motywacji uświadamia ludziom, że ich przeszłość nie może być barierą do osiągania sukcesów. O tym decydują jedynie nasze dzisiejsze decyzje. Jego motto brzmi „Nie wierzę w pozytywne myślenie, wierzę w inteligencję, strategię i dyscyplinę działania”. To, co szczególnie wyróżnia działania słynnego motywatora to sposób prowadzenia seminariów. Można je porównać z wielkim telewizyjnym show, przez co jeszcze bardziej uwielbiają go tłumy. Przez kilka godzin potrafi skakać po scenie, krzyczeć i przekazywać mnóstwo pozytywnej energii zgromadzonej publiczności. Oprócz tego można zauważyć jak lubi wywoływać różnego rodzaju kontrowersje wokół siebie. Zaintrygowani? Z pewnością warto zagłębić się w jego biografię i poznać najlepsze rady na sukces od mistrza motywacji.